ממליצים

ממליצים

משפחת צברי מרחובות

כשנפגשנו לראשונה עם המעצבת גלית מהר מאוד הרגשנו את הכימיה הסבלנות והביטחון שיש על מי לסמוך. עם הזמן זה רק יותר התחזק וגילינו כמה אכפת לגלית מכל פרט ופרט אם זה מול בעלי המקצוע או מול הרכישות לעיצוב הבית. במהלך השיפוץ המשכנו את שגרת יומנו כי ידענו שאנחנו בידיים טובות בטוחות ומקצועיות מאוד. גלית האהובה והיקרה אנו מודיטם לך מכל הלב על כל החוויה המדהימה המסירות האכפתיות ועל עיצוב כל כך מיוחד ומושלם פשוט וואו וואו וואו שעושה לנו כייף בלב ובעיניים שגורם לנו להתרגש כל פעם מחדש. היה לנו העונג להכיר אותך ואת אישיותך הכובשת והמיוחדת לאורך כל הדרך, ברוך ה’ שזכינו בך. בהערכה רבה ובאהבה ענקית!!

פנינית אלפסי

גלית היא הבחירה הכי טובה שלי בכל תהליך השיפוץ!! מהממת ומקצועית ללא פשרות. קשורה, זמינה, קפדנית ודייקנית עבורה אפילו השמיים הם לא הגבול. אלופה!

נעמה מיימון

גלית המהממת!!! תודה על ליווי צמוד, ייעות מקצועי ודעה כנה ונכונה עבורנו. הפכת את ביתנו למיוחד. מעדיפים את הבית על מלון חמישה כוכבים. אוהבים אותך!!!

תמי שם-טוב

גלית המהממת, את מעצבת בחסד עליון. עיצבת לנו דירה מושלמת, אנחנו נהנים ממנה בכל יום מחדש, מרגישים שהגענו למלון דלוקס. העבודה איתך היתה כייפית.

נאיה שודה

גלית המהממת, תודה על הביצוע הכי מושלם שיש! על מקצועיות שלא תתואר, חשיבה מחוץ לקופסא, אלגנטיות, עכשוויות וחשיבה לטווח ארוך בו זמנית. תודה על הכל!

שלום ומזלי כהן

גלית יקירה!!! אני בעצמי לא מאמינה כמה התוצאה מושלמת! תודה על המסירות ההבנה ההכוונה האכפתיות האין סופית הדאגה לפרטים הכי קטנים. תודה!

אביטל דניאל

תודה-תודה-תודה!!!! גלית, בכל תהליך העיצוב ניפעמת מרמת האיכפתיות כאילו המשרד הוא שלך. הקפדת עד לפרטים הקטנים והפרוייקט המשמעותי שלי של עיצוב מחדש של משרד שהוא גם מרחב הדרכות לפרוייקט “שמיניה” של כריזמה, וגם משרד חם ונעים לפגישות עסקיות וגם וגם וגם… את אלופה יקרה שלי. לא העזתי לדמיין את הממלכה העסקית שיצרת עבורי. תודה על הסבלנות שלך, על שלקחת את המושכות היכן שאני איבדתי את זה ובייחוד על זה שהבאת את הניגון שלי לידי ביטוי. אוהבת ומודה מקרב לב.

אייל וסיוון

גלית מדהימה! יחידה ומיוחדת. איןו לנו מילים להודות על ששידרגת לנו את הבית. על הליווי תכנון רעיונות ובחירות נכונות ללא התפשרות! יש הרבה מעצבות פנים אך אין כמוך!