שיפוץ בתים פרטיים

  שיפוץ בתים פרטיים הינו תהליך מתיש ומייגע שדורש אנשי מקצוע מתאימים בעלי ניסיון והמלצות. כאשר עומדים לפני שיפוץ, בין אם מדובר בדירה או שיפוץ בבית העסק, השלב הראשוני ואולי החשוב מכולם הוא בחירת קבלן השיפוצים אתו נעבוד במהלך פרויקט השיפוץ. עבור רובנו, פרויקט שיפוצים אינו עניין של יום-יום. אצל הרבה אנשים תהליך שיפוצים יכול לעורר פחד הכולל התנהלות מול בעלי המקצוע. בדיוק לכבודכם מעצבת הפנים הידועה – גלית אלבז כאן כדי לעשות לכם קצת סדר.

  שיפוץ בתים פרטיים – קריטריונים לבחירת קבלן שיפוצים מתאים:

  • רישוי ורישום – בשוק קבלני השיפוצים פועלים כיום קבלנים הרשומים אצל רשם הקבלנים וגם כאלו שלא. כדאי לבדוק האם הקבלן בו בחרתם רשום כחוק.
  • המלצות (ברבים) – אם יש לכם חמישה חברים ויותר שכולם ממליצים על קבלן שיפוצים מסוים איתו עבדו בעבר, אפשר להסתמך על חוות הדעת המשותפת הזו. אם אין לכם גישה למגוון חוות דעת כאלו, אפשר להיעזר באתרי אינטרנט ובלבד שבדקתם כי השיפוצניקים המומלצים אינם אלו המשלמים יותר לאתר לשם קידומם.
  • בדיקת תחומי התמחות – לקבלני שיפוץ שונים ישנן התמחויות שונות: קבלני שלד, אינסטלציה, חשמל, צבע וטיח, הריסה, ריצוף, חלונות ודלתות ועוד. אם עיקר העבודה הוא החלפת הצנרת הביתית, כדאי לבחור בקבלן שיפוצים שעיקר התמחותו היא בעבודות אינסטלציה, לדוגמא.
  • בדיקות עבודות קודמות – אל תתביישו ובקשו לראות עבודות קודמות של קבלן השיפוצים בתחומים בהם אתם זקוקים לשיפוץ. בנוסף, הקפידו גם לבדוק את איכות העבודה לעומק.
  • מה שבטוח – ביטוח – וודאו כי לקבלן השיפוצים ישנם את כל הביטוחים הנדרשים המכסים גם את הקבלן ועובדיו, גם קבלני משנה, גם אתכם, גם את רכושכם וגם תביעות מצד שלישי.

  חשוב לדעת

  מעצבת הפנים שלכם תעשה פיקוח על עבודת הקבלן ולא תאפשר לו לחפף. היא הרי מבינה בזה הרבה יותר טוב מכם והיא תדאג לאינטרסים שלכם. אם מעצבת הפנים המליצה לכם על הקבלן שלקחתם, מצבכם אפילו מצוין, כי זה אומר שיש לה ניסיון טוב עם אותו קבלן, עם לקוחות קודמים. היא יודעת מראש שהגמורים שלו טובים, שהוא מקצוען ונותן שירות טוב ללקוחותיו.

  שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של הסטודיו לעיצוב ותכנון פנים בניהולה של המעצבת הדגולה גלית אלבז , יעניק לבית היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם. אז למה אתם עוד מחכים?

  שיפוץ בית קומפלט

  שיפוץ בית קומפלט יכול להפוך את הקערה על פיה, ולהפוך את הדירה המוזנחת והמטונפת, לדירת החלומות של כל אחד ואחת. שיפוץ יסודי ומקיף יכול לחולל פלאים, ולהעלות את הערך של הדירה בעשרות אם לא במאות של אחוזים. כי מי לא היה רוצה לגור בבית חדש ומושקע? ומה יכול להיות יותר מושלם מאשר דירה חדשה עם מטבח חדש ומקלחת מודרנית? הכירו את המעצבת המנוסה ביותר בתחום שיפוץ הבית בעלת המוניטין המוביל בישראל – גלית אלבז.

  שיפוץ בית קומפלט – מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לשפץ?

  לא חשוב אם אתם זקוקים לשיפוץ יסודי עבור דירת יד שניה שרכשתם במטרה לגור בה, או לחילופין מדובר על דירה להשקעה – בכל מקרה, יש צורך לעבוד עם מקצוענים. רק חברה מקצוענית ואיכותית העוסקת בתחום, תדע להפוך דירה ישנה ומתפוררת, לדירה חדישה ובלתי ניתנת לזיהוי. על ידי ביצוע של מגוון רחב של עבודות שונות, ניתן להפוך דירת שלושה חדרים מוזנחת ומדכאת, לדירה מדהימה שכל זוג צעיר ישמח לגור בה.

  שיפוץ בית קומפלט כולל בתוכו את כל סוגי העבודות שיזדקקו על מנת לשנות את פני הדירה לחלוטין. לרוב, שיפוץ מעין זה כולל שבירת קירות, בניית קירות גבס במידת הצורך, ביצוע של תיקוני בטון וטיח, החלפת מערכת הביוב, תיקונים או החלפה של כל מערכת החשמל, ריצוף מחדש, החלפת מטבח, החלפת חדר האמבטיה וכדומה. לאחר סיום העבודות, הדירה החדשה לא תהיה קרובה אפילו לחורבה שעמדה שם לפניה.

  מבית ישן ורגיל – לבית החלומות שלכם

  שיפוץ קומפלט יכול להפוך כל בית ישן לבית חלומות מושלם. כל מה שצריך לצורך כך, הוא צוות מקצועי שמכיר את העבודה ויודע כיצד לבצע אותה. חשוב לתכנן מראש את השיפוץ הרצוי, להבין מהם הצרכים והרצונות השונים של בני הבית, ובהתאם לכך לפעול ולשנות.

  למשל, ישנן דירות קטנות וצפופות, המעניקות תחושה חזקה של מחנק ודוחק. במקרים כאלו, ניתן לשבור כמה קירות, ובכך ליצור חלל גדול ופתוח יותר. במידה ואין צורך במספר רב של חדרים, ניתן יהיה ליהנות מסלון גדול ומרווח ותחושה של פתיחות בחלל הבית.

  זכרו תמיד, העיצוב קובע את המראה הכללי של הבית לאורך שנים, שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של הסטודיו לעיצוב ותכנון פנים בניהולה של המעצבת הדגולה גלית אלבז – יעניקו עבור הבית היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם.

  שיפוץ בית פרטי

  שיפוץ בית פרטי הוא עבודה שעלולה להמשך זמן רב ולהיות כרוכה בלא מעט חוסר נוחות עבור מי שגר בבית והדיירים מסביב. בעיקר בשל תוצאות השיפוץ כמו חול בכל מקום, אבק רב, חוסר גישה לחדרים מסוימים או מקומות אחדים בדירה. מכיוון שמדובר בעבודות בנייה לכל דבר ועניין ואי אפשר להילחם בלכלוך או ברעש – כל שנותר הוא להשכיל ולבחור את קבלן השיפוצים שיבצע את העבודות ויקפיד ככל האפשר על הפרעה מינימלית לדיירי הבית. לשם כך, זימנו עבורכם את מעצבת הפנים גלית אלבז, אשר תסייע לכם בבחירת הקבלן המומלץ ביותר ובמחיר אטרקטיבי תוך כדי פיקוח על עבודתו.

  שיפוץ בית פרטי – כמה עולה שיפוץ בית פרטי?

  אם הפעם האחרונה ששיפצתם את הבית היא לפני 15 שנים, אין סיכוי שתדעו כמה עולה שיפוץ דירה. אז מה עושים? אחד השירותים שמוצע היום בשוק הוא "ייעוץ לפני שיפוץ". שעה וחצי ממוקדת שבהם המעצב שומע מה הלקוחות צריכים ורוצים, בפגישה על המעצב לחשוב מה הוא היה עושה במקום הלקוחות, לברר מה התקציב ולחשב האם התקציב אמור להספיק. במידה ולא, על המעצב לייעץ מה ניתן לעשות בתקציב העומד לרשותם. בנוסף, המעצב צריך לברר עם הלקוחות שוב את סדרי העדיפויות שלהם ובכך להאיר את עיניהם לנושאים עליהם הם לא חשבו.

  אמינות ומקצועיות היא מעל לכל

  שיפוץ בית פרטי אכן עלול להיות תהליך מתיש, יש יגידו אפילו מורט עצבים. אבל אפשר גם אחרת. חשוב לעבוד עם תוכניות מסודרות, כתב כמויות ומעצבת פנים שאחראית לפקח על עבודת השיפוץ. חשוב מאוד לעבוד עם קבלנים אמינים ומקצועיים, שלא עושים קיצורי דרך מעין אלה.

  שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של הסטודיו לעיצוב ותכנון פנים בניהולה של המעצבת הדגולה גלית אלבז, יעניק לבית היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם. אז למה אתם עוד מחכים?

  אהבתם את הפרויקט?

  תכנון עיצוב וליווי מלא לאורך כל הדרך לפרויקט שלך   בתכנון חכם אפשר להוציא מהבית ומהעסק יותר! בואו נפגש ונתחיל לעבוד

   מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

    סגנון אישי ייחודי

    הצעד הראשון בעיצוב הבית הוא לבחור את הקונספט העיצובי אשר יקנה לבית מראה חדש, מרענן ויתאים לחזון של דייריו. בין אם זה סגנון מודרני ונקי, יוקרתי או אף כפרי, הרי שזה תלוי רק בדיירי הבית ותשוקתם לסגנון מסוים. במידה ואתם לא יודעים לאיזה כיוון לפנות כרגע, תפקידה של המעצבת כאן יהיה גם להציע לכם מגוון אופציות וסגנונות עיצוב שונים.

    חלוקת החלל בצורה נכונה, בחירה מדויקת של חומרי גלם ותכנון הפרטים הקטנים שיהפכו את החיים שלכם לנוחים ומפנקים יותר – אלה הם היעדים שלנו בעיצוב הבית שלכם. עם זאת, ליווי מקצועי הוא זה שמאפשר לכם לעשות את זה נכון, להימנע מטעויות יקרות ולבחור את הפריטים המתאימים לגודל השטח, לשימושים השונים שלכם בו ולהעדפות העיצוביות שלכם. עיצוב בתים פרטיים תוך שיתוף פעולה עם הסטודיו לתכנון ועיצוב פנים בניהולה של גלית אלבז – הוא שיאפשר לכם לצעוק את החלומות שלכם ולראות אותם הופכים למציאות המופלאה שלכם.

    דגשים חשובים בעיצוב בית פרטי

    הצעד הראשון בעיצוב הבית הוא לבחור את הקונספט העיצובי אשר יקנה לבית מראה חדש, מרענן ויתאים לחזון של דייריו. בין אם זה סגנון מודרני ונקי, יוקרתי או אף כפרי, הרי שזה תלוי רק בדיירי הבית ותשוקתם לסגנון מסוים. במידה ואתם לא יודעים לאיזה כיוון לפנות כרגע, תפקידה של המעצבת כאן יהיה גם להציע לכם מגוון אופציות וסגנונות עיצוב שונים.

    על מנת שהבית יראה גדול ומרווח, חלל הבית חייב להיות מנוצל באופן מרבי. תכנון מוקדם של פריסת החדרים והריהוט אשר יעצב את הבית חיוני למטרה זו. שימו לב כי אתם משאירים מקום לדברים החשובים לכם, פינת קריאה, מקום לפסנתר או כל אלמנט אחר שחשוב לכם לפנות לו מקום.

    מהו עיצוב פנים נכון?

    זכרו כי הבית ישמש אתכם לשנים רבים. כך שבמידה ואתם מתכננים את הרחבת המשפחה וודאו כי יהיה חדר ילדים עתידי. כמו כן, חשוב לוודא כי גם במקרה ותבצעו שינויים עיצוביים קלים בעתיד, הבית שלכם יהיה מוכן לשאת בנטל ללא צורך נוסף בשבירת קירות.

    שירותיה האיכותיים של מעצבת הפנים גלית אלבז יהוו את הבחירה המדויקת עבורכם. הניסיון הוותיק, הפרויקטים החדשניים והילווי הצמוד הם אלו אשר יגרמו לבית שלכם להראות בצורה הטובה ביותר, תוך ניצול כל חלל ופינה בבית בצורה האופטימאלית.

    כשאתם מחפשים מעצבת פנים מומלצת במרכז, לא צריך לעניין אתכם סגנון הבתים שעיצבה, כי מעצבת פנים טובה תעצב לכם את הבית בדיוק בסגנון שמתאים עבורכם.

    מעצבת פנים מומלצת במרכז

    עיצוב פנים זה לחשוב על הפרטים הכי קטנים בתכנון הבית שלכם, התמונה השלמה מורכבת מאלפי פרטים קטנים, אלפי החלטות שתצטרכו לקחת, חיבור בן חומרים, הרמוניה שצריך לייצר בין המון בחירות – זה מה שעושה מעצבת הפנים.

    מעצבת פנים מומלצת במרכז הינה נחלתם של אלפי רוכשי דירות צעירים וותיקים במרכז העיר הגדולה. אך טרם בחירת המעצבת האולטימטיבית- מתעוררות מספר שאלות כמו: איך בוחרים מעצבת פנים במרכז, מה בדיוק היא עושה? מה כדאי לבדוק כשאתם בוחרים אחת כזאת? העזרו בשירותיה של המעצבת המנוסה גלית אלבז, ותהנו מחוויית שיפוץ קלה יותר, נעימה יותר ואפילו משתלמת יותר.

    דגשים עיקריים טרם בחירתה של מעצבת פנים במרכז

    1. האם היא נחמדה בעינכם? האם יש כימיה? זכרו שמעצבת הפנים תלווה אותכם בתהליך ארוך ותיכנס אליכם הבייתה עד "למגירת התחתונים" שלכם. לכן רצוי שתחבבו אותה.

    2. האם היא זורמת עם הלקוחות שלה, קשובה לצרכים שלהם או עסוקה בלהגשים את מה שהיא חושבת שנכון לפרויקט?

    3. האם היא מהימנה? ישרה, רצינית? האם מילה שלה זו מילה?

    4. כמה ניסיון יש לה עם פרויקטים כשלכם?

    5. האם היא מנהלת עבורכם את התקציב? איך היא עושה את זה?

    6. האם היא מתכננת בתלת ממד ועושה לכם גם הדמיות כדי שיהיה לכם קל להבין ולהתחבר?

    עיצוב פנים במרכז

    עיצוב פנים במרכז מתאים לדירת בוטיק קטנה או בית פרטי גדול ומפנק, יחידת דיור עם שפע של פוטנציאל או המשרד הפרטי שלכם – אין ספק שכל אחד מאלה ראוי לתשומת לב רבה. למעשה, עיצוב נכון הוא זה שיהפוך את החיים בבית למפנקים ונעימים יותר, ואת סביבת העבודה במשרד למזמינה ופרודוקטיבית יותר. רק בסטודיו לעיצוב פנים בניהולה של גלית אלבז תוכלו לרכוש את הכלים המקצועיים ותוכלו לתכנן את הדירה המושלמת או את המשרד היוקרתי שעליו חלמתם.

    אם כן, עיצוב פנים יכול להתאים לכל אחד, בכל שלב, בכל תקציב ובכל מקום. בין אם אתם מתכננים לרענן את הסלון או את המטבח, ובין אם אתם משתוקקים להעניק לדירה כולה מתיחת פנים, העיצוב המקצועי הוא קריטי. עם ליווי מקצועי ומוצלח תוכלו לבחון היטב כל רעיון מופרע וחלום גדול, לשלב את הטאץ' האישי שלכם בכל פינה בבית ולהעניק לדירה שלכם חיים חדשים. כך תהפכו כל רגע בבית לחוויה מופלאה, וכל שעה במשרד להזדמנות אדירה.

    להעניק אור חדש לבית חלומי

    עיצוב פנים במרכז הוא הזדמנות לחלום, לפנטז ולדמיין – ולהפוך את הרעיונות שלכם למציאות אחת מלהיבה, עשירה ומרתקת. תהליך הליווי עם מעצבת מקצועית יעזור לכם לעשות את זה נכון בכל אחד מהמצבים הבאים: עיצוב דירות בוטיק קטנות ומפנקות, עיצוב דירות יוקרה במגדל הפאר תכנון ועיצוב הבית הפרטי והגדול, עיצוב משרדי בוטיק ומבני משרדים גדולים, תכנון העיצוב המדויק לחדר אחד בלבד – או לדירה כולה.

    עם הניסיון הרב של הסטודיו שמנוהל על ידי גלית אלבז המועשר בתכנון ובליווי פרויקטים של עיצוב פנים במרכז בפרט וברחבי הארץ בכלל, גם אתם יכולים להעניק לבית שלכם את כל החום והאהבה הדרושים לו. עם התקציב שלכם, על פי לוחות הזמנים המתאימים לכם ועם אנשי המקצועי המובילים בתחומם, הבית שלכם עומד לקבל חיים חדשים, מלהיבים, ססגוניים ומרתקים. אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם וליהנות מכל הטוב שיש לדירה שלכם להציע, מעצבת הפנים המקצועית תעשה את ההבדל.

    סטודיו לעיצוב פנים

    סטודיו לעיצוב פנים צריך להיות תואם לצרכים שלכם, לסטייל שלכם ולסגנון שאתם אוהבים. כול אחד מאתנו היה רוצה ליהנות מסביבת מחיה אסטטית ונעימה, כזאת שמיד תעלה על פנינו חיוך בכל פעם שניכנס לדירה. הדרך לדירה מעוצבת ומרשימה מתחילה בחיפוש אחר סטודיו לעיצוב פנים! הכירו את הסטודיו בעל המוניטין הגבוהה ביותר באזור המרכז – הסטודיו בניהולה של המעצבת האגדית גלית אלבז. אשר מחזיק ברשותו את הידע המקצועי, הכישרון והניסיון אשר יאפשרו לעצב את הבית בצורה מרשימה ועוצרת נשימה.

    אופיו של מעצב הפנים הוא חלק מאד חשוב בתהליך העבודה. ישנם הרבה מעצבים מקצועיים, אך חשוב מאד לעבוד עם מעצב שאופיו נעים והולם את צורת עבודתכם, דבר שיתרום לתהליך ולתוצאה הטובה של עיצוב בית חלומותיכם, וכמובן שישאיר לכם חוויה נפלאה וטעם טוב. על הבנת דרך עבודתו של המעצב ואופיו ניתן ללמוד על ידי קבלת המלצות אישיות, בקשה לשוחח עם לקוחות קודמים או על ידי כניסה לדף ההמלצות באתר המעצבת.

    כיצד בוחרים סטודיו לעיצוב פנים?

    אין טוב יותר מהמלצות חמות וממראה עיניים. בתחום העיצוב, חשוב לבחור איש מקצוע לעיצוב פנים שלקוחות קודמים המליצו וציינו את שביעות רצונם ממנו. במידה ואין לכם המלצות קודמות למעצב פנים, אך התרשמתם מעבודות שמעצבי פנים פרסמו במדיה, צרו קשר איתם ובקשו מהם לראות פרויקטים ולקוחות שממליצים עליהם.

    תיק העבודות האישי של הסטודיו מציג עבודות קודמות נבחרות שהמעצב בחר לפרסם, והוא נועד במיוחד כדי להראות ולהרשים את הלקוחות הפוטנציאליים אשר מחפשים איש מקצוע בתחום עיצוב הפנים. עליכם לבחון אם סגנון העיצוב מתאים לכם, ואם העבודות המוצגות יכולות להגשים את החלומות שלכם לעיצוב הבית. בניגוד למספר המועט של מעצבי הפנים בעבר, היום ישנו ריבוי של בעלי מקצוע בתחום. באופן טבעי לכל אחד ממעצבי הפנים יש סגנון עיצובי שונה שמתבטא בנראות של החללים המעוצבים, לכן חשוב ביותר לבחור את מעצב הפנים שהפרויקטים שלו מתאימים לחזון שלכם ולצורה בה הייתם רוצים שהבית שלכם ייראה.

    הצעד הראשון בדרך לחלום שלכם

    מעצבי פנים במרכז הארץ נמצאים בראשית חיפושם של רבים מהאוכלוסייה. היום עיצוב פנים הוא חלומו של כל דייר. יש אנשים שחולמים על טיול מסביב לעולם, אחרים על גלידה ללא הגבלה, ויש כאלה שחולמים על הבית היפה והמעוצב שיהיה להם כשיגדלו. מה מהנה יותר מלעצב את המרחב הפרטי שלך באופן המדויק והשיקי ביותר, וגם להרגיש באמת בבית? עם מעצבת הפנים גלית אלבז תוכלו להנות מחוויה יוצאת דופן, מלאה בכיף שפשוט לעולם לא תרצו לצאת יותר מהבית הפרטי שלכם.

    אז אם גם אתם רוצים לעצב את הבית שלכם בצורה מרשימה, אשר מותאמת לדרישותיכם ולאורח חייכם וכחלק מכך, תקבלו ליווי מקצועי ממעצבת פנים מומלצת, דעו שאתם במקום הנכון. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם מעצבת הפנים גלית אלבז, ולעשות את הצעד הראשון בדרך לבית החלומי.

    מה חשוב לבדוק טרם בחירתו של מעצב פנים?

    כיום, יש מגוון עצום של מעצבי פנים שניתן לבחור מהם. טרם בחירה של מעצב מתאים חשוב לבדוק את תיק העבודות והניסיון המקצועי של המעצב. זאת על מנת לוודא כי סגנונו של אותו מעצב מתאים לחזון שלכם.

    תמיד כדאי לקבוע פגישת ייעוץ על מנת לראות כי קיימת תקשורת ושפה משותפת בינכם וכי מעצב הפנים מבין את אופי השינויים אשר אתם רוצים לבצע בדירה. ניצול יעיל ונכון של החלל העומד לרשותכם לא חייב להיות משימה מורכבת במיוחד, זאת הודות לחדשנות ויצירתיות של מעצבת פנים מקצועית אשר תדאג ליצירת עיצוב יוקרתי ומרשים.

    שירותיה האיכותיים של מעצבת הפנים גלית אלבז יהוו את הבחירה המדויקת עבורכם. הניסיון הוותיק, הפרויקטים החדשניים והילווי הצמוד הם אלו אשר יגרמו לבית שלכם להראות בצורה הטובה ביותר, תוך ניצול כל חלל ופינה בבית בצורה האופטימאלית.

    כיצד לחפש באופן הנכון ביותר מעצבי פנים במרכז?

    באופן טבעי, המקור הראשון שלנו לחיפוש, בהנחה ולא מסתובבים באזורנו מעצבי פנים יהיה האינטרנט. כאן אנו יכולים למצוא שלוש זירות עיקריות: אתרי אינטרנט שמכילים רשימות של מעצבי פנים במרכז ובמקומות אחרים בארץ, אתרי אינטרנט כללים שמציעים בעלי מקצוע בכל התחומים, כולל באדריכלות, גוגל – שדרכו אנו יכולים להגיע אל מעצבי פנים שמתמחים במשרדים, דירות יוקרה ומגוון תחומים אחרים.

    כשאנחנו ניגשים לתהליך החיפוש אנחנו צריכים לקחת בחשבון שאין זה מספיק רק להשתמש בכלים שהאינטרנט מציע לנו, אנחנו נצטרך יותר מזה. נצטרך לייצר עבורנו כללים מסומים, שכוללים מה בדיוק אנחנו מחפשים כדי להחליט טוב יותר את מי אנחנו רוצים לשכור. ייתכן שאנחנו נמצא מעצב פנים עם איכות עבודה גבוהה מאוד וניסיון עשיר ומעורר השראה אך לא בהכרח יתאים למה שאנחנו ספציפית מחפשים בין אם זה מדובר אל סגנון או על דברים אחרים.

    קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים