“הפחד משיפוץ”

לאחרונה, יוצא לי לשמוע (ולא מעט) שהמרחב הביתי כבר לא מתאים לצרכים הנוכחיים ושהקורונה יצרה מציאות חדשה, שדורשת היערכות מחדש.

אז נכון שבשבעת החודשים האחרונים בילינו בעיקר בין כותלי הבית וגילינו כמה “פאקים” והתחלנו להבין שכמה מהצרכים השתנו ובהתאם המרחב הביתי. כמו למשל, חדר משחקים שהוסב למשרד הביתי והמרפסת ששימשה בעיקר כמחסן, הפכה לפנינת הבית ועוד כמה שינויים קוסמטיים שעשו טוב לנשמה.

תנו לי להפתיע אתכם, כל זה היה קורה גם בלי הקורונה! צרכים משתנים ובהתאם צריך להשתנות החלל הכי חשוב בחיים שלנו, הבית שלנו, שאמור לשרת את הצרכים האלה. לפעמים, מדובר בתהליך יותר מורכב מהסבת חדר או קוסמטיקה קלה להרגשה הטובה. מדובר במהפך שהבית זקוק ובמילים אחרות הבית זקוק לשיפוץ! רק אצל חלקכם ברגע שנשמעת המילה “שיפוץ”, כאילו שהפילו עליכם פצצה והבריחה את כל החלומות והרצונות.

למי מכם זה קרה? מבינה אתכם, זה אכן תהליך לא פשוט, עד כדי כך שרובכם מעדיפים למכור את הבית האהוב ולהחליפו בבית שיעלה יותר (שלרוב גם לא יענה בשלמות לשאיפותיכם) ורק לא להכנס לשיפוץ.

רוצה לשתף כאן כמה בתים שעברו מהפך מאוד מוצלח, בכל מהפך חבויים החלומות והצרכים שהשתנו מפרויקט לפרויקט. בבית אחד, הלקוחות חלמו שדירתם תהפוך מ-4 ל-5 חדרים, בבית אחר בעלת הבית, שבו המטבח הוא הלב הפועם, לא האמינה שיכול להיות בכלל אי גדול ומפנק. וזוג שחלמו להכנס לבית גדול, שהיה זקוק לשיפוץ מהיסוד תוך 3 חודשים בלבד!

פרויקטים שונים ובכל זאת היה דבר אחד משותף להצלחתם והוא תכנון נכון וחכם!

ככל שהתכנון חכם ומדויק, תחסכו לעצמכם את שלושת הגורמים לפחד משיפוץ והופכים את המילה הזו לפצצה:

  1. זמן.
  2. עוגמת נפש.
  3. כסף.

אל תפחדו ליצור את בית החלומות שלכם, תדאגו לתכנן אותו חכם…

תוכן עניינים

galit elbaz

תהליך וליווי מלא מתחילת הפרויקט עד סופו בצורה הטובה והמהירה ביותר עד הפרט הקטן!

contact us

יצירת קשר

בתכנון חכם אפשר להוציא מהבית ומהעסק יותר!
בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

מאמרים נוספים לעיונכם: