תכנון ועיצוב הבית מתחיל עם גלית אלבז! בואו נפגש ונתחיל לעבוד

  מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

   מידע נוסף בנושא

   עיצוב פנים למשרד- המאפיינים העיצוביים של המשרד

   להלן מספר דגשים לעיצוב פנים נכון בעבור משרדי ארגונים וחברות:

   עיצוב התואם את ערכי הארגון והחברה- על מנת לעצב את המשרד בצורה המיטבית ביותר, ישנה חשיבות רבה בבחירת קונספט עיצובי התואם את ערכי מקום העבודה, וכן את ערכי המותג- במידה ומדובר במשרדי עבודה של חברה מסוימת. כך למשל משרדים של חברת שיווק דיגיטלי או חברת סטרטאפ יעוצבו בסגנון מודרני חדשני וצעיר, תוך מתן דגש נרחב על ההיבט היצירתי.

   עיצוב נכון מבחינה פונקציונלית- על מנת לעצב בהצלחה משרדים של ארגונים וחברות, יש לקחת בחשבון את  ההיבט הפונקציונאלי, כלומר לתת גדש נרחב לחלוקת החלל מבחינת פינות עבודה וכמות העובדים הנמצאים בחלל זה. חשוב לזכור תכנון לקוי של חלוקת פינות העבודה עלול ליצור צפיפות וסביבת עבודה לא נעימה.

   עיצוב מושקע של דלפק הכניסה- דלפק הכניסה מעניק רושם רב על אורחי המשרד, ולקוחות המשרד אשר מבקרים בו. לכן בכל הנוגע לעיצוב פנים עבור משרדים וחללי עבודה, ישנה חשיבות רבה בעיצוב דלפק במראה ייחודי ומרשים במיוחד.

   עיצוב פנים למשרד

   עיצוב פנים למשרד כנראה שהוא דבר הכרחי למקום אשר מהווה את סביבת העבודה שלכם והאזור בו אתם נמצאים ברוב שעות היום. מטרת העל של עיצוב פנים למשרד נועדה לאפשר לעובדים לעשות את עבודתם בצורה הטובה ביותר, תוך כדי עיצוב מקום בצורה נוחה כדי שיהיה לעובדים כיף וקל יותר לעבוד. סטודיו לתכנון ועיצוב הפנים בניהולה של גלית אלבז יגלה לכם עולמות חדשים לעיצוב המשרד שלכם תוך כדי מתן דגש על צרכיו האישיים של כל עובד.

   עיצוב משרדים יוקרתי

   לצורך הדוגמה, אם המשרד שלכם מציע שירותים ברמה גבוהה, הלקוחות שלכם מצפים לראות סביבה עיצובית ברמה גבוהה. משרדה של גלית אלבז הינו משרד עיצוב פנים בעל ניסיון רב שנים אשר המתמחה בין היתר בעיצוב משרדים.

   עיצוב פנים משרד- טרנדים ומגמות מובילות בעולם עיצוב הפנים לחללי עבודה

   כמו כל תחום עיצובי כזה או אחר גם בעולם העיצוב פנים בעבור חללי עבודה ולמידה כגון משרדים, ישנם טרנדים ומגמות באות ומתחלפות. להלן חלק מהטרנדים הפופולאריים והנפוצים בעולם העיצוב פנים למשרדים:

   1. צבעוניות המעודדת יצירתיות- בחברות וארגונים בעלי אופי צעיר ודינמי, כגון חברות סטרטאפ, חברות פרסום ושיווק וכדומה, השימוש בעיצוב המעודד יצירתיות הינו רב. מה הכוונה בעיצוב המעודד יצירתיות? עיצוב המשלב צבעוניות רבה, פניות ישיבה דינמיות של סיור מוחות כגון פופים צבעוניים, ועוד.
   2. שימוש רב בעץ ועציצים- במשרדים רבים השימוש בחומרי גלם טבעיים כגון עץ, וכן שימוש בעציצים הינו רב. הסיבה לכך היא שבאמצעות שימוש בעצים כחומר גלם וכן בעציצים כאלמנט עיצובי מרכזי, נוצרת אווירה טבעית, מרגיעה ושלווה בחלל העבודה. אווירה מסוג זה מסייעת לסביבת עבודה נעימה ופורה.
   3. חדר ישיבות שקוף- עוד טרנד מאוד נפוץ ופופולארי בעולם עיצוב הפנים בעבור משרדי עבודה, וחללי עבודה, הינו תיחום חדר הישיבות בקירות זכוכית שקופים. כך למעשה העדר הקירות הרגילים, יוצרים תחושה כי החלל הכללי של מקום העבודה נראה רחב יותר, חדשני יותר, ויוקרתי יותר.

   עיצוב משרדים

   בין אם מדובר במשרד ביתי, או שמא מדובר במשרד במקום העבודה, עיצוב פנים משרד משפיע רבות על האווירה הפרודוקטיבית, החשק לעבוד, ואף על רמת הריכוז של הנוכחים בחלל. במאמר זה נדון על טרנדים ומגמות מובילות בעולם עיצוב הפנים בעבור משרדים וחללי עבודה.

   עיצוב משרדים קטנים

   העיצוב קובע את המראה הכללי של המשרד בזה אין כלל ספק. שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של גלית אלבז סטודיו לתכנון ועיצוב פנים, יעניק למשרד היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם.

    

   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים
   דילוג לתוכן