תכנון ועיצוב הבית מתחיל עם גלית אלבז! בואו נפגש ונתחיל לעבוד

  מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

   מידע נוסף בנושא

   עיצוב פנים קליניקה

   קליניקה היא חלל מסחרי לכל דבר, וכחלל מסחרי שכזה, יש לקליניקה יכולת  להעביר מסרים שיווקיים ללקוחותיה. כאשר אנו נכנסים לקליניקה יפה, אלגנטית ומרשימה, התפיסה המידית בתת המודע שלנו היא כי מדובר בקליניקה איכותית המספקת שירות מקצועי ואיכותי, לעומת זאת קליניקה מוזנחת מעבירה מסר שלילי ללקוחותיה. על כן עיצוב קליניקה ברמה מקצועית ואיכותית הוא דבר הכרחי בעבור כל קליניקה באשר היא. גלית אלבז הינה מעצבת פנים מובילה אשר מבצעת בין היתר פרויקטים בתחום עיצוב הקליניקות השונות. יחד נדון במאמר זה, מהו התפקיד העיקרי של עיצוב פנים בעבור קליניקות?

   עיצוב קליניקה בבית

   שירותיה האיכותיים של מעצבת הפנים גלית אלבז יהוו את הבחירה המדויקת עבורכם. הניסיון הוותיק, הפרויקטים החדשניים והליווי הצמוד הם אלו אשר יגרמו לקליניקה שלכם להראות בצורה הטובה ביותר, תוך ניצול כל חלל ופינה בבית בצורה האופטימאלית.

   כשאתם מחפשים מעצבת לקליניקה שלכם, לא צריך לעניין אתכם סגנון הקליניקות שעיצבה, מאחר כי מעצבת פנים טובה תעצב לכם את הקליניקה בדיוק בסגנון שמתאים עבורכם.

   עיצוב קליניקה- מה התפקיד העיקרי בעיצוב פנים בעבור קליניקה?

   עיצוב המעביר את ערכי המותג- עיצוב פנים נכון בעבור חללים מסחריים ככלל, ועיצוב פנים בעבור קליניקות בפרט, שם דגש רב על העברת ערכי המותג והמסרים השיווקיים ללקוחות הנדרשים. כך למשל קליניקה לטיפולים אסתטיים תיתן דגש רב על עיצוב פנים נקי, עדין, מודרני ואלגנטי. קליניקה שיעודה להעניק טיפולים פסיכולוגים תעוצב במראה חמים וביתי, אשר יעניק ללקוחות הקליניקה תחושה ביתית.

   עיצוב המעניק תחושת נועם ללקוחות- כל קליניקה באשר היא, בין אם מדובר בקליניקה לטיפולי יופי, קליניקה רפואית, או קליניקה לבריאות הנפש, תבצע טיפול כזה או אחר בלקוחותיה. על כן רצוי ומומלץ כי הלקוח ירגיש בנוחות, שלווה ונועם בקליניקה. לכן רצוי כי קליניקות יעוצבו בעיצוב מרגיע ועדין אשר מעניק תחושת נועם ללקוחות הקליניקה. ניתן לבצע זאת באמצעות שימוש בחומרי גלם כגון עצים, צבעים בהירים ועדינים כגון לבן ואפור בהיר, ושימוש בצמחייה כאביזרי נוי יהיו נרחבים בעיצוב קליניקות.

   עיצוב קליניקה לקוסמטיקה

   עיצוב קליניקה לקוסמטיקה הוא הכרחי ליצירת שלווה והרמוניה בחדר וכמובן חלק משירות המטופל. הקליניקה שלכם היא מקום אליו באים מטופלים בכדי להירגע ולשכוח מטרדות היומיום. מעבר לאיכות הטיפול, לאווירה השורה בחדר הטיפולים ישנה השפעה גדולה על אופן עיצוב חלל החדר, שכן לו השלכה על יכולתו של המטופל להתמסר לטיפול. הכירו את מעצבת הפנים גלית אלבז, אשר תעניק לכם עיצוב מלא שקט ושלווה המתאים באופן ספציפי לקליניקה שלכם ולחוויית המטופל.

   עיצוב קליניקה טיפולית

   שירותיה האיכותיים של מעצבת הפנים גלית אלבז יהוו את הבחירה המדויקת עבורכם. הניסיון הוותיק, הפרויקטים החדשניים והליווי הצמוד הם אלו אשר יגרמו לקליניקה שלכם להראות בצורה הטובה ביותר, תוך ניצול כל חלל ופינה בחדר בצורה האופטימאלית.

   עיצוב קליניקה לקוסמטיקה- כיצד לעצב קליניקה באופן אסתטי?

   תמונות המציגות את המטרה- כאשר אנו מעצבים קליניקה שמטרתה להעניק מראה צעיר ורענן ללקוחותיה, רצוי ומומלץ להוסיף תמונות המשדרות נעורים, יופי וחן. כך למשל בקליניקה לטיפולים קוסמטיים יהיו לרוב תמונות של נשים צעירות ויפות.

   שימוש באביזרי נוי – כמובן שמומלץ ורצוי להשתמש באביזרי נוי יפים ויוקרתיים, אשר יעניקו מראה אלגנטי, נעים לעין ומעוצב. מה למשל? אגרטלים דקורטיביים, פרחי נוי וצמחים, אביזרי נוי עם כיתוב יפה, נירות ריחניים, דיפיוזרים ועוד.

   שימוש בצבעים עדינים – בעת עיצוב קליניקות למטרות יופי ואסתטיקה מומלץ ורצוי להשתמש בפלטת בצבעים עדינה, כגון גווני לבן, בז', אפור בהיר, בתכלת וורוד. צבעים אלו יוצרים מראה עדין, אלגנטי ויפה, וזאת תוך הענקת תחושת רוגע ונועם לנוכחים בחדר.

   הוספת הלוגו העיצובי – בעת עיצוב קליניקה, או כל חלל מסחרי אחר מומלץ ורצוי לשלב כאלמנט עיצובי באחד הקירות את לוגו הקליניקה. כך בעצם ערכי המותג אשר באים לידי ביטוי בעיצוב הלוגו מועברים גם בעיצוב החלל. ובנוסף שילוב הלוגו בקליניקה מעניק מראה יוקרתי ומיוחד לחלל הקליניקה.

   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים
   דילוג לתוכן