תכנון ועיצוב הבית מתחיל עם גלית אלבז! בואו נפגש ונתחיל לעבוד

  מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

   מידע נוסף בנושא

   שיפוץ בית פרטי ישן

   שיפוץ בית פרטי הוא מצד אחד חוויה ומצד שני מדובר בעבודה שלעיתים נמשכת זמן רב והיא יכולה להיות כרוכה בלא מעט חוסר נוחות עבור בני הבית המתגוררים בדירה, וכן עבור הדיירים מסביב. כל מי שחווה בחייו שיפוץ, יכול להעיד כי מדובר במצב לא אידיאלי בו אנו נמצאים ממש במתחם בניה, כאשר מסביבנו חול אבק, אבנים, פסולת של בניה, חוסר גישה למקומות שונים בבית ועוד. מוטב לבחור בקבלן שיפוצים שיעשה עבורכם את כל העבודה, זאת על מנת שהכל יתבצע באופן מקצועי תוך הקפדה על הפרעה מינימלית למי מתושבי הבית וכן למתגוררים מסביב. לשם כך זימנו עבורכם את מעצבת הפנים גלית אלבז, אשר תסייע לכם בבחירת הקבלן המומלץ ביותר ובמחיר אטרקטיבי תוך כדי פיקוח על עבודתו.

   כמה עולה שיפוץ בית פרטי ?

   אם מהפעם האחרונה ששיפצתם עבורו שנים רבות, אז אין סיכוי שתוכלו לדעת כמה עולה שיפוץ דירה. אז מה עושים? אחד השירותים שמוצע היום בשוק הוא "ייעוץ לפני שיפוץ". מדובר על פגישה  ממוקדת של המעצב עם הלקוחות, שבמהלכה המעצב שומע מה הלקוחות צריכים ורוצים, בפגישה המעצב מבצע חשיבה משותפת יחד עם הלקוחות, הוא מברר מה התקציב העומד לרשותו ומחשב האם התקציב אמור להספיק. במידה ולא, המעצב ייעץ ללקוחות מה ניתן לעשות בתקציב העומד לרשותם. בנוסף, על המעצב לברר עם הלקוחות את סדרי העדיפויות שלהם ובכך להאיר את עיניהם לנושאים עליהם הם לא חשבו.

   שיפוץ קומפלט לבית

   שיפוץ בית פרטי הוא תהליך ארוך, הדורש חשיבה מעניקה לעיתים הוא אף מתיש וגוזל זמן מהמשפצים, אבל אפשר גם אחרת. כשמתחילים בשיפוץ יש לעבוד עם תוכניות מוכנות מראש  ומסודרות, וחשוב מאוד שתהיה בתמונה מעצבת פנים שאחראית לפקח על עבודת השיפוץ. חשוב מאוד לעבוד עם קבלנים אמינים ומקצועיים, שלא עושים קיצורי דרך.

   שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של גלית אלבז סטודיו לתכנון ועיצוב פנים, יעניק לבית היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם. אז למה אתם עוד מחכים?

    

   שיפוץ בית קומפלט

   אם בחרתם לבצע שיפוץ בית קומפלט זה בהחלט יכול לשנות את כל מה שחשבתם עד היום על הדירה הישנה שלכם. תוכלו לבצע שינוי ולהפוך את הדירה הישנה והמוזנחת, לדירת חלומות וגם אתם תופתעו מהתוצאה. שיפוץ שנעשה באופן מקצועי ויסודי יכול לתרום לכם רבות לא רק מבחינת הנראות, ולהעלות את ערך הדירה בעשרות מונים, כך שתתקבל דירה חדשה לכל הדעות. כי מי לא היה רוצה לגור בבית חדש ומושקע? אין כיף גדול יותר מלגור בדירה חדשה ומשופצת הכוללת בתוכה מטבח חדש ואף מקלחת מעוצבת. הכירו את המעצבת המנוסה ביותר בתחום שיפוץ הבית בעלת המוניטין המוביל בישראל – גלית אלבז.

   שיפוץ בית קומפלט – מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לשפץ?

   זה כלל לא משנה עבור מה אתם משפצים, בין אם מדובר בדירת יד שניה בה אתם מעוניינים לגור או שאולי רכשתם בית המיועד להשקעה, איך שלא תסתכלו על זה, תמיד חשוב ומומלץ לעבוד רק עם מקצוענים בתחומם. חברות בעלות ניסיון בתחום, שעברו תחתן דירות רבות אותן שיפצו, ידעו ויכירו את כל הדרכים למעבר מדירה ישנה ומוזנחת, לדירה חדשה, מטופלת כמו שצריך, עד כדי כך שאפילו לא ניתן יהיה לזהות אותה. השינוי יתבצע בעקבות מגוון רחב של עבודות שונות, שיתבצעו במקום, ובכך בסיום התהליך תזכו לקבל את דירת החלומות שכל אחד היה מעוניין להתגורר בה.

   שיפוץ בית קומפלט כולל בתוכו את מגוון רחב של עבודות הנדרשות על מנת לשנות את הדירה לחלוטין. שיפוצים מסוג זה כוללים בדרך כלל שבירת קירות, באם יש צורך גם הצבת קירות גבס, תיקונים שונים של בטון וטיח, שינויים של מערכות החשמל באם צריך, שינוי או החלפת צנרת ומערכת ביוב, מרצפות חדשות, החלפת כלים סניטרים, שינויים במטבח ואף בריהוט המטבח, ועוד. תהיו בטוחים כי הדירה החדשה תהיה שונה בתכלית השינוי מהדירה הישנה.

   שיפוץ בית קרקע

   שיפוץ קומפלט יכול להפוך כל בית מוזנח לבית מושקע וחדש. על מנת שזה יצא לפועל עליכם לבחור את אנשי המקצוע המתאימים גם עבור סוג השיפוץ שאתם מעוניינים בו וגם עבורכם באופן אישי.  ישנה חשיבות רבה לביצוע תכנון מוקדם של השיפוץ הרצוי, על הקבלן לקחת בחשבון את הצרכים והרצונות של בני הבית השונים, ובהתאם לכך לפעול ולקבוע את מהלכי השיפוץ.

   זכרו תמיד, העיצוב קובע את המראה הכללי של הבית לאורך שנים, שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של גלית אלבז סטודיו לתכנון ועיצוב פנים, יעניקו עבור הבית היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם.

    

   שיפוץ בתים פרטיים

   שיפוץ בתים פרטיים הינו תהליך לא פשוט ובהחלט נדרשים אנשי מקצוע מתאימים בעלי ניסיון והמלצות על מנת לצלוח אותו בשלום. כאשר אנו מחליטים על ביצוע שיפוץ,  בין אם מדובר בדירה שלנו או שיפוץ בעסק, אחד מהשלבים הראשונים ואף החשובים ביותר, הוא בחירת קבלן השיפוצים אשר יעשה עבורכם את כל השיפוץ. רובנו איננו אנשי שיפוצים, ואין לנו שמץ של מושג בתחום, רבים מעדיפים להימנע משיפוץ מאחר ואינם מעוניינים להתנהל עצמאית מול אנשי המקצוע השונים הכרוכים בדבר. בדיוק מסיבה זו מעצבת הפנים הידועה- גלית אלבז כאן כדי לעשות לכם קצת סדר.

   שיפוץ בתים פרטיים- קריטריונים לבחירת קבלן שיפוצים מתאים:

   • רישוי ורישום – אחד הדברים החשובים שיש לבדוק זה האם הקבלן בו בחרתם רשום כחוק.
   • המלצות – חשוב מאוד לקבל המלצות על הקבלן שבחרתם. מדובר בהמלצות ממספר גורמים ולא מאדם אחד, יש לבצע הצלבת מידע גם על ידי חיפוש ברשת האינטרנט באתרים נבחרים.
   • תחומי התמחות – לכל קבלן שיפוץ יש נושאי התמחות שונים לדוגמת : קבלני שלד, אינסטלציה, חשמל, צבע וטיח, הריסה, ריצוף, חלונות ודלתות ועוד. אם עיקר העבודה הוא החלפת הצנרת הביתית, כדאי לבחור בקבלן שיפוצים שעיקר התמחותו היא בעבודות אינסטלציה, לדוגמא.
   • עבודות קודמות – חשוב מאוד לבקש וגם לראות עבודות קודמות של הקבלן בו אתם מעוניינים במיוחד יש לשים דגש בנושאים בו הנכם זקוקים לשיפוץ. יש לבדוק את איכויות העבודה ולשים לב לפרטים הקטנים.
   • ביטוח – יש לוודא כי לקבל יש את כל פוליסות הביטוח הנדרשות המכסות את הקבלן ועובדיו, גם קבלני משנה, וגם אתכם, ובדקו את אישור תביעות צד ג במידה ותהיה פגיעה בשכנים.

   שיפוץ בית ישן

   מעצבת הפנים שלכם תפקח מקרוב עבודת על הקבלן ולא תאפשר ליישר פינות. אין בעלת ניסיון כמותה, והיא אמונה לדאוג לאינטרסים שלכם. אם קיבלתם המלצה ממנה על הקבלן, דעו כי אתם בידיים טובות, כי זה אומר שיש לה ניסיון טוב עם אותו קבלן, עם לקוחות קודמים.

   שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של גלית אלבז סטודיו לתכנון ועיצוב פנים, יעניק לבית היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם. אז למה אתם עוד מחכים?

   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים
   דילוג לתוכן