מעצבת פנים בסגנון מודרני הום סטיילינג

מהו עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני

עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני הוא שילוב של וינטג’, כפרי ומודרני. הוא חם ומזמין עם מגע של יוקרה. מעצבת הפנים בסגנון מודרני הום סטיילינג תוכל ליצור אווירה שהיא גם מסבירת פנים וגם מרגיעה. כל מעצב גם יידע כיצד ליצור תחושת נעימות בבית מבלי להיות עמוסים או צפופים מדי. עיצוב מודרני וחם הוא כזה שיש לו קווים נקיים ומרקמים טבעיים. הוא כולל שימוש בצבעים בהירים עם נקודות צבע כדי לתת לחלל חיים.

איך ייראה הליך העיצוב עם מעצבת פנים

מעצבת פנים בסגנון מודרני הום סטיילינג תעזור לעצב את הבית באופן הרצוי לכם תוך שילוב מגוון אלמנטים שיוסיפו לעיצוב פנים מודרני חם והום סטיילינג. המעצבת תשלב גוונים חמים עם חומרים טבעיים כמו עץ, אבן ומתכת, אלמנטים מהטבע כמו צמחים ואבנים או תאורה נמוכה שתיצור אוירה מרגיעה. כל אלה על מנת לעדכן את נראות הבית תוך הוספת טאץ’ אישי לעיצוב המודרני החם. מעצבת הפנים בסגנון מודרני והום סטיילינג תבצע מולכם תיאום ציפיות ותשתף אתכם בכל ההחלטות באשר לשינויים שיש לבצע בכדי להגיע למראה הרצוי.

מדוע חשוב להיעזר במעצבת פנים לעיצוב הבית

עיצוב פנים אינו עוסק רק בעיצוב הבית, ברהיטים או בצביעת קירות – אלא ביצירת סביבה בעלת סגנון מסוים. חשוב לקחת בחשבון את סוגי החללים השונים שיש לכם בבית – בין אם זה סלונים, חדרי שינה,חדרי אמבטיה או מטבחים. תהליך העיצוב כולל תכנון, מחקר וניתוח, בחירת חומרים ורכישה, פיתוח עיצוב ויישום. בדיוק לשם כך, יש צורך להיעזר באיש מקצוע שיידע לעשות זאת באופן המקצועי ביותר.

מעצבת פנים בסגנון מודרני והום סטיילינג לרענון מראה הבית

גלית אלבז בעלת ניסיון רב בביצוע עבודות עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני וזאת תוך שימת דגש על הליך עיצובי שקוף ותכנון נכון. המעצבת תלווה אתכם לאורך כל ההליך ובאמצעות הדמיה ממוחשבת תאפשר לכם לראות את תוצאות העיצוב העתידיות. במסגרת ההליך נוכל “להלביש” את הבית בסגנון עיצוב פנים מודרני חם והום סטיילינג גם מבלי לשפץ. אז אם הינכם מעוניינים לרענן את עיצוב הבית באופן הראוי לו השאירו פרטים כאן ונתאם פגישת ייעוץ

תוכן עניינים

galit elbaz

תהליך וליווי מלא מתחילת הפרויקט עד סופו בצורה הטובה והמהירה ביותר עד הפרט הקטן!

contact us

יצירת קשר

בתכנון חכם אפשר להוציא מהבית ומהעסק יותר!
בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

מאמרים נוספים לעיונכם: