עיצוב פנים מודרני חם בסגנון כפרי

רוצים לשלב את הסגנון הכפרי עם המודרני בבית שלכם?

שילוב של 2 סגנונות לעיצוב פנים לבית מהווה בסיס למגוון גדול של אפשרויות עיצוב. אם אתם מעוניינים לחדש את הבית שלכם ליצור עיצוב פנים מודרני חם בסגנון כפרי, כדאי שתכירו את הטרנדים החדשים של השילוב בין כפרי למודרני עכשווי. הסגנון המודרני העכשווי מתאפיין בקווים נקיים, צבעים עדינים הכוללים בדרך כלל לבן, שמנת ואפור. לעומתו, סגנון העיצוב הכפרי כולל צבעים כהים יותר של חום עץ, שחור בשילוב של צבעים עדינים כמו שמנת ולבן. שילוב נכון בין 2 הסגנונות הללו ייצור עבורכם בית מרהיב ויפה בהשקעה משתלמת במיוחד.

פנייה למעצבת פנים בסגנון כפרי

על מנת ליצור את העיצוב הרצוי לכם ולשלב את כל האלמנטים הנפוצים ביותר של העיצוב הכפרי מודרני, מומלץ שיהיה לכם ליווי מקצועי של מעצבת פנים בסגנון כפרי המכירה לעומק את כל האלמנטים המתאימים ביותר לשילוב עם הסגנון המודרני העכשווי. ניתן לשלב בסגנון העיצוב המודרני הכפרי מגירות ללא פרזול או עם פתיחה נסתרת בשילוב הצבעים של הסגנון הכפרי. או לחילופין ליצור עיצוב פנים כפרי מודרני הכולל בין היתר פרזול מעוצב מברזל בשילוב צבעים עדינים של מגירות הרהיטים בחדרי הבית. עיצוב פנים כפרי מודרני הוא הרבה מעבר לסגנון עיצוב לבית והוא למעשה מהווה צורת חיים מודרנית המשלבת את החמימות והאווירה הביתית של הבתים הכפריים אשר היו נפוצים במדינות הדרום של ארצות הברית.

מעצבת פנים במרכז בסגנון כפרי

גרים באזור המרכז? מחפשים מעצבת פנים במרכז בסגנון כפרי מודרני? זה הזמן לפנות לאחת ממעצבות הפנים המובילות בישראל המציעה לכם ליווי אישי מלא לתהליך העיצוב מחדש של הבית. התהליך מתחיל עם פגישת ייעוץ של 3 שעות בבית שלכם ובניית תוכנית עיצוב מחדש לבית מותאמת אישית לצרכים שלכם ולתקציב מוגדר מראש. בתהליך העבודה עם מעצבת הפנים תוכלו לבחור את הרהיטים לבית, לבחור את האלמנטים שיתווספו בתהליך העיצוב מחדש ולקבל נגישות לבעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום החשמל, שיפוצים וגבס.

עיצוב פנים מודרני חם בסגנון כפרי

לקבלת פרטים נוספים על תהליך עיצוב פנים מודרני חם בסגנון כפרי לבית שלכם, צרו קשר עם מעצבת הפנים גלית אלבז המחזיקה בסטודיו לעיצוב פנים מהמקצועיים ביותר באזור המרכז.

תוכן עניינים

galit elbaz

תהליך וליווי מלא מתחילת הפרויקט עד סופו בצורה הטובה והמהירה ביותר עד הפרט הקטן!

contact us

יצירת קשר

בתכנון חכם אפשר להוציא מהבית ומהעסק יותר!
בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

מאמרים נוספים לעיונכם: