עיצוב פנים סלון ומטבח

בעידן המודרני בעלי בתים רבים בוחרים לשכור שירותי עיצוב פנים סלון ומטבח לטובת יצירת חלל בו למעשה מתמזגים שני חדרים לחדר אחד.
בתים רבים מתוכננים כך שהסלון מתמזג עם המטבח ולא נפרד ממנו כמו בעבר, מה שמצריך תכנון עיצוב פנים סלון מודרני שיהיה מתאים מבחינה פרקטית וויזואלית לחדר המטבח.
ישנם מגוון סוגי סגנונות עיצוב וכיום ניתן לבחור בין עיצוב פנים סלון יוקרתי, מודרני, קלאסי, כפרי ואחרים שניתן לשלב בהתאם לסטייל האישי של בעלי הבית ואורח חייהם.
אין ספק כי שני חדרים אלו הם המרכזיים בבית ולכן חשוב לבחור מעצבת המתמחה בתחום עיצוב פנים סלון ומטבח אשר תוכל לתכנן עבורכם את החלל כך שיהיה שימושי בשגרת היום יום ומצד שני חלל מעוצב עם שלל אלמנטים כמו רהיטים, מקומות אחסון, תאורה, פריטי אומנות ועוד בהתאם לסגנון הנבחר על ידכם.

תכנון עיצוב פנים סלון מודרני

בין אם אתם מתכננים לערוך שיפוץ בבית קיים או נכנסים לדירת קבלן ואתם מעדיפים לשנות את נראות החללים הקיימים, חשוב לתכנן את העיצוב בצורה נכונה בהתאם לסוג הבית, הסביבה ותוך הסתכלות אל העתיד.
בבנייני יוקרה או בתים פרטיים רחבי ידיים, סגנון עיצוב פנים סלון יוקרתי יכול להיות בדיוק מה שצריך כדי לשדרג את הבית בצורה שתתמזג באופן מושלם עם שאר החללים, מרפסת והנוף מסביב.
בבתים הנמצאים במושבים או באזורים הנחשבים לפחות עירוניים, ניתן לתכנן עיצוב פנים סלון ומטבח במראה כפרי, הכולל ארונות עץ, חומרי גלם טבעיים ואלמנטים נוספים המחברים את הבית לטבע.
חשוב לזכור כי שדרוג של בית באמצעות עיצוב פנים הוא לא תהליך שעושים כל שנה ולעיתים אפילו לא כל כמה שנים ולכן חשוב לתכנן את החללים כך שיתאימו לכם בהווה אך תוך הסתכלות לשינויים עתידיים היכולים להתרחש במשפחתכם ולכן מומלץ לעשות זאת עם בעל מקצוע מהתחום.

סטודיו עיצוב פנים סלון ומטבח

אם אתם מתלבטים בין עיצוב פנים סלון מודרני לבין כפרי או שבכלל אין לכם כיוון לאיך תרצו שהבית שלכם ייראה- אנחנו כאן עבורכם!
בסטודיו תוכלו לקבל שירותי עיצוב פנים ברמה הגבוהה ביותר ואנו יחד איתכם נתכנן עבורכם את בית החלומות שלכם.
לקוחותינו מהמגזר העסקי והפרטי נהנים מליווי אישי הכולל בניית סט תוכניות והדמיות בהתאם לסוג הפרויקט, ייעוץ בבחירת אנשי מקצוע ורכישת חומרי הגמר והאלמנטים הנדרשים וכמובן פיקוח וניהול של התהליך.
חולמים על עיצוב פנים סלון יוקרתי ורוצים ליווי משלבי התכנון ועד הביצוע בפועל? התקשרו אלינו עוד היום ונשמח להכיר בפגישת ייעוץ ראשונית.

תוכן עניינים

galit elbaz

תהליך וליווי מלא מתחילת הפרויקט עד סופו בצורה הטובה והמהירה ביותר עד הפרט הקטן!

contact us

יצירת קשר

בתכנון חכם אפשר להוציא מהבית ומהעסק יותר!
בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

מאמרים נוספים לעיונכם: